0542 223 8138
Kırım ve Yıkım Hizmetleri
KIRIM VE YIKIM HİZMETLERİ

KIRIM & YIKIM SERVİSİ

Tüm Kırım ve Yıkım İşlerinizde Hizmetinizdeyiz!

GMG Teknik kırım ve yıkım konusunda her türlü ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Konusunda deneyimli uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile fayans, seramik, granit kırma, balyozla duvar yıkma, oda genişletme, hilti ile beton, şap betonu kırma, vb. her türlü kırım ve yıkım işleriniz yapılır. Anlaşma dahilinde çıkan molozlar çuvallanarak atılır. Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Fayans ve Seramik Kırma
Fayans & Seramik Kırma

Fayans, seramik, kalebodur, granit ve her türlü yer zemini kırma işlemi uzman ekibimiz tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılır.

Devamını oku
Beton Şap Betonu Kırma
Beton Kırma

İstenmeyen şap betonlarının kırılması ve ortadan kaldırılması konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Devamını oku
Duvar Yıkma
Duvar Yıkma

Büyük iş makinelerinin giremeyeceği yerleri hiltili ve kompresörlü ekipmanlarımızla sorunsuz ve hızlı bir şekilde yıkıyoruz.

Devamını oku
Oda Genişletme
Oda Genişletme

Oda genişletmek amacı ile kırılmasını istediğiniz tüm duvarlar kontrollü olarak kırılır ve yıkılır.

Devamını oku
Moloz Atma
Moloz Atımı & Hafriyat

Evinizde, işyerinizde yapılan tadilat sonrası ortaya çıkan taş, toprak ve her türlü pisliğin çuvallı veya çuvalsız olarak atımı sağlanır.

Devamını oku

HİZMETLERİMİZ

FAYDALI BİLGİLER

Kanalizasyonlar Neden Temizlenmeli?

Her gün defalarca kullandığımız ve kullanmak zorunda olduğumuz altyapı kanalizasyon sistemimiz şehir hayatı ve yaşamımız için son derece önemlidir.

Devamını Oku

Kanalizasyonlar Nasıl Temizlenir?

Şehir yaşamındaki yapılardan olan kanalizasyonlar, kullandığımız suların tahliye olması açısından önemli bir yapıdır. Bir yaşam yeri için kanalizasyon çok önemlidir.

Devamını Oku