0542 223 8138
Moloz Atımı
MOLOZ ATIMI & HAFRİYAT

MOLOZ ATMA SE

Tadilat Sonrası Çıkan Tüm Molozlar Atılır!

Moloz Atımı

Moloz atımı işi genel olarak tanımlanırsa inşaat çalışmaları yada bir yerde yapılan tadilat çalışmaları sonucunda oluşan taş, toprak ve yıkık beton enkazı gibi atık maddelerin bir ortamdan uzaklaştırılmasıdır. Molozların belirli bir alanda toplanması gerekmektedir. Bu durum belediyelerin kontrolünde yürütülen bir çalışma olduğu için belirlenmiş olan mevzuatın uygulanması da belediyeler tarafından yapılmaktadır.

Molozları sokağa atmanın cezası çok yüksek olup, 2016 yılı itibari ile 10 bin TL'ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca atmış olduğunuz molozları yeniden kaldırma işi de size aittir.

GMG Teknik villa, bina, cephe, ev, okul, hastane, teras, işyeri, ofis, mutfak, banyo, koridor, bahçe, inşaat, balkon, duvar kırımı, şap sökümü gibi alanları tadilat ve dekorasyonundan sonra çıkan molozların atımını sorunsuz yapmaktadır. Moloz atımı işinin büyük ya da küçük olması önemli olmamakla birlikte moloz atım ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz.

Moloz genel tanım olarak sadece taş, toprak gibi işe yaramayan maddeleri kapsar ama bazı durumlarda bir yıkım işlemi sonrasında oluşabilen enkazdaki çöp ve benzeri katı atık maddelerini de kapsar. Moloz atımı olmaz ise ortamdaki işe yaramaz maddeler çalışma koşullarını zorlaştırabilecekleri gibi sağlık açısından da çevreye zarar verebilir.

GMG Teknik, bina yıkımı veya inşaat yapımı dolayısıyla birikintilerin oluşturduğu, pislik veya görüntü kirliliğinden kurtarmak amacıyla moloz kaldırma hizmeti vermektedir. Moloz kaldırma işleminde esas olan çevreye zarar vermeden pratik bir yolla bu işin üstesinden gelmektir.

Tecrübeli personelimiz ve geniş makine parkurumuz sayesinde çevreye zarar vermeden olabildiğince kısa sürede araçlarımızla moloz nakliyesi sağlanır.

Ankara ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz inşaat, dekorasyon, tadilat sonrasında çıkan taş, toprak, çöp ve molozların atımı için bizleri 0542 223 8138 numaralı telefonumuzdan 7/24 arayabilirler. Moloz atımı servisimizin vermiş olduğu araç, çuvallama ve taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.