0542 223 8138
Lavabo Tıkanıklığı Açma
LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Tıkalı ve İnatla Açılmayan Lavabolara Profesyonel Destek Alın!

Tıkalı Lavabo Açma

Banyo ve mutfak lavabolarının giderleri zamanla biriken sabun artığı, kireç, kıl, tüy veya katı cisimler yüzünden tıkanabilir. Tıkanıklık kötü kokulara sebep olabileceği gibi, sorun çözülmediği taktirde lavabonuz taşarak kullanılamaz hale gelir.

Özellikle mutfak lavabolarının tıkanmasındaki en büyük etken çay ve yemek artıklarının lavabolara dökülmesi yüzündendir. Yemek artıklarındaki yağlı maddeler soğuk su ile katılaşarak diğer cisimlerinde yapışması ile hacmini büyütür ve gider deliğini tıkar. Bu gibi durumlarda bakkal veya marketinizden alacağınız kimyasal lavabo açıcıları sorununuzu çözebilir. Ancak bazı durumlarda deliğe kaçan katı maddeler ve kireçlenme bu kimyasal maddeler tarafından açılmaz. İşte böyle bir durumda uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız.

Lavabonun tıkanıklığındaki asıl sebebini araştırmak için kameralı robot teknolojisi kullanırız. Akıllı görüntüleme cihazlarıyla giderinizin içine girer ve lavabo tıkanıklığı sebebini size gösterir. Arzu ederseniz, ekibimiz bu tıkanıklığı çelik helezon yaylı cihazlar ile parçalama-püskürtme yöntemiyle giderinizden uzaklaştırır. Sorunsuz giderinizin temiz bir görüntüsünü de alıp size göstererek yaptığı işi garanti eder.

Ankara ve çevresinde ikamet ediyorsanız 0542 223 8138 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

 

 

Lavabolar Neden Tıkanır?

  • Yağlı yemek artıklarının lavaboya dökülmesi,
  • Çay posalarının lavaboya atılması,
  • Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması,
  • Yumak halinde saç ve kıl gibi çeşitli atıklar,
  • Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması,
  • Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi.