0542 223 8138
Fayans Seramik Kırma
FAYANS VE SERAMİK KIRMA

FAYANS & SERAMİK KIRMA

Her Türlü Yer Zemini Kırılır!

Fayans Seramik Kırma

Fayans, seramik, kalebodur, granit ve her türlü yer zemini kırma işleriniz konusunda profesyonel ustalarımız tarafından hızlı ve çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Anlaşmaya bağlı kırma işleminden sonra çıkan her türlü pislik ve moloz hafriyatları çuvallanarak atılmaktadır.

Fayanslarınızı konusunda uzman ustalar ile kırıyoruz. Metre karesi ne olursa olsun fayans kırma işlerinizi kaliteli ve ekonomik fiyatlarla yapıyoruz.

Eviniz veya işyerinizdeki yer ve duvar kaplamalarından sıkıldınız ve yenilemek mi istiyorsunuz? Fayans üstüne fayans yapıştırmak istemiyor ve zemini temizlemek istiyorsanız kırma işlemleri gözünüzü korkutmasın!

Yer ve duvar kaplamanız fayans, seramik, kalebodur, granit ne olursa olsun kırma işlerini işin uzmanına bırakın. Kaliteli ve temiz işçiliğimizle arkamızda artık bırakmadan çıkan moloz hafriyatları çuvallanarak atılmaktadır.

Fayans, seramik ve her türlü yer zemini malzemesi kırım hizmetlerimizden yararlanmak için 0542 223 8138 numaralı telefonumuzdan günün her saatinde bizi arayabilirsiniz.

 

 

Fayans ve Seramikler Neden Kabarır?

Fayans ve seramiklerde en çok görülen şişme, kabarma, yerinden atma sorunları farklı sebeplere bağlıdır. Bu sorunların büyük bir bölümü tadilat yapılan mekanda eski fayansların sökülmeden üzerine yenisinin yapıştırılması nedeni ile oluşur.

Zemin sağlamlaştırılmadan ve iyi astar atılmadan fayans ve seramik yapıştırılan yüzeylerde, kalitesiz yapıştırıcı kullanımlarında, yapıştırıcının kıvamının ayarlanmaması, derz boşluklarından fayansın altına su kaçması gibi durumlarda fayans ve seramikleriniz kabarır.

Fayans ve seramiklerinizi yenilerken eskilerinin kırılması ve yüzeyin temizlenerek sağlamlaştırılması ileride yaşanacak bu problemlerin kesin olarak önüne geçer.