0542 223 8138
Faydalı Bilgiler
KANALLAR NASIL TEMİZLENİR?

KANALİZASYONLAR NASIL TEMİZLENİR?

Üstün Alman Teknolojisi Rothenberger Kanal Temizleme Makinesi!

Kanalizasyonlar Nasıl Temizlenir?

Eskiden kanalizasyon temizliği insan gücü ve ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Küçük bir sorunda bile açık kazı uygulanmaktaydı ve içinden çıkılmaz hale gelen bu kazılara çözüm gerekliydi ve en nihayetinde teknoloji bu alanda da kendini gösterdi ve Kombine Kanal Temizleme Araçları üretildi.

Tıkalı kanallar bugün minimum insan gücü gerektiren, yani insanı kanalın pisliğine sokmadan temizleyen Rothenberger Kombine Kanal Temizleme Araçları ile temizleniyor. Bu araçlar üzerlerine monteli çok kuvvetli basınçla kanala su basan hortumlarla kanalın içindeki teresubatı kanalın logar-baca ağzına kadar getirdikten sonra gene üzerine monteli yüksek vakumlama gücündeki hortumlarıyla aracın içindeki pis su tanklarına çekiyor.

Tüm dünyada uygulanan bu sistem ile kanallar hiçbir kazıya gerek duymadan ve trafiği aksatmadan çok kısa bir süre içerisinde pislikten tamamen arındırılıyor ve tıkanmaları önlüyor. Bu çalışmalar sayesinde zaman ve işgücü olarak maksimum tasarruf sağlanmaktadır.

Kanalizasyon, atık ve temiz su tesisat sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.

Kanalizasyon sistemleri, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanarak size sıkıntı yaşatabilir. Konut, işyeri, site gibi yaşam alanlarındaki problemli pis su atıkları ve bunları şehir hatlarına bağlayan kanallara ait tıkanıklıkları, kırıp dökmeden, teknolojik aletlerle görüntüleyip açabilirsiniz. Yağ, kir tabakası oluşmuş boruların temizlenmesi, kök, paçavra, saç gibi birikintilerin yarattığı tıkanıklıkların açılması işlemi için doğru firmayla çalışabilirsiniz.