0542 223 8138
Hizmetlerimiz
HİZMETLERİMİZ

GMG TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Kanalizasyon Temizleme Hizmetleri
Kanalizasyon Temizleme

Rögar tıkanıklığı, binaların başlıca yaşadığı ve sıklıkla görülen sorunlardan biridir. Özellikle çok katlı apartmanlarda onlarca dairenin mutfağından akan atık yağlar, yağlı bulaşık suları, çamaşır ve bulaşık makinalerından kaynaklanan deterjan atıkları, tuvaletlere atılan veya istemeden kaçan çocuk bezi, temizlik bezi, sünger gibi cisimler kanalizasyon tıkanıklığına yol açmaktadır.

Devamını oku
Tıkanıklık Açma Hizmetleri
Tıkanıklık Açma

Kırma dökme olmadan tuvalet, lavabo, pimaş, rögar, klozet, süzgeç ve kanal tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Tüm tıkanıklıklar uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde çok kısa sürede garantili olarak açılır.

Devamını oku
Kırım Yıkım Hizmetleri
Kırım Yıkım Hizmetleri

Evimizde tadilat işleri yaparkan bazı durumlarda kırım ve yıkım işlerine ihtiyaç duyarız. Fayans ve seramiklerimizi yenilemek istediğimizde, mutfağı genişletmen ve balkonu içeri katmak ya da oda genişletmek istediğimizde kırım ve yıkım kaçınılmazdır.

Devamını Oku
Tünel Açma Hizmetleri
Tünel Açma Hizmetleri

Tünel açma ya da her türlü kazı işlerinizde hizmetinizdeyiz. Tünel açma işlerinizde "Köstebek kazısı" tekniğini uygulayan ekibimiz, gider hatlarını kanalizasyon borularını ve yağmur suyu giderlerini kazdığı çukurdan geçirerek tüm gider sorunlarını halleder.

Devamını oku
Çatı Tamir Hizmetleri
Çatı Tamir & Bakım Hizmetleri

Ankara ve çevresine çatı aktarma, tadilat, bakım ve çatı oluk tamiri konularında alanında uzman ve donanımlı ekibimiz ile hizmet vermektediz. Tüm çatı işleriniz kaliteden ödün vermeden, hızlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır. Tecrübeli ve donanımlı ekibimizle yaz-kış hizmetinizdeyiz.

Devamını oku

HİZMETLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Profesyonel çözüm merkezi

GMG Teknik Ankara'da ki müşterilerine kanalizasyon, kırım, yıkım, hafriyat, tünel açma ve çatı tamir, tadilat, bakım konularında profesyonel çözümler sunmaktadır. Sahip olduğumuz ekibimiz, yıllara dayalı tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Devamını oku