0542 223 8138
Kanalizasyon Temizleme
KANALİZASYON TEMİZLEME HİZMETLERİ

Kanalizasyon Temizleme

Görüntülü Kanal Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Rögar tıkanıklığı, binaların başlıca yaşadığı ve sıklıkla görülen sorunlardan biridir. Özellikle çok katlı apartmanlarda onlarca dairenin mutfağından akan atık yağlar, yağlı bulaşık suları, çamaşır ve bulaşık makinelerinden kaynaklanan deterjan atıkları, tuvaletlere atılan veya istemeden kaçan çocuk bezi, temizlik bezi, sünger gibi cisimler kanalizasyon tıkanıklığına yol açmaktadır.

Kanalizasyon sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.

Kanal tıkanmaları bina içerisinde olabileceği gibi aynı zamanda bina dışında da olabilmektedir. Her iki durumda da olumsuz durumlar meydana gelebilmektedir. Bina içinde tıkanma görüldüğünde yapının bozuk olduğu veya kanalın tıkanması gibi bir durum oluşabilir.

Kanal temizleme işi muhakkak gelişmiş profesyonel cihazlar ile ve donanımlı bir ekiple yapılması gereken bir hizmettir. GMG Teknik olarak görüntülü kameralı cihazlarımızla sorununuzu tespit ediyor, temizliğe başlıyoruz. Kanal içerisinden alınan görüntüler ekibimize gönderiliyor ve özel kanal temizleme cihazlarımız ile tıkanıklığı açıyoruz.

GMG Teknik, rögar açma ve temizleme işlemlerinde kırma ve sökme işlemlerine gerek duymadan, gerekli teknolojik ekipmanları kullanarak çözüm üretmektedir. Ankara kanal açma ve kanal temizleme talepleriniz için 0542 223 8138 numaralı telefonumuzdan günün her saatinde bizi arayabilirsiniz.

Rothenberger Kanal Temizleme Makinesi