0542 223 8138
Faydalı Bilgiler
HİZMET BÖLGELERİMİZ

KIRIM YIKIM HİZMET BÖLGELERİMİZ

Altındağ Kırım Yıkım
Altındağ Kırım Yıkım Hizmetleri

"Altındağ ilçesinin Siteler, Hasköy, Ulus, Karapürçek, Çinçin, Önder, Hüseyin Gazi, Aydınlıkevler, İskitler, Peçenek, Telsizler, Ulubey ve Dışkapı semtlerine kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Çankaya Kırım Yıkım
Çankaya Kırım Yıkım Hizmetleri

Çankaya ilçesinde yer alan Ahlatlıbel, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Bilkent, Cebeci, Dikmen, Esat, Gaziosmanpaşa, Kavaklıdere, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, Merkez Köyler, Öveçler, Sıhhıye, Söğütözü, Yıldız ve Zafertepe semtlerine kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Çayyolu Kırım Yıkım
Çayyolu Kırım Yıkım

Ankara Çayyolu mahalesinde yer alan villaların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, büro, dükkan, işyeri ve dairelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Devamını oku
Keçiören Kırım Yıkım
Keçiören Kırım Yıkım

Keçiören ilçesine ait Aktepe, Bağlum, Esertepe, Etlik, İncirli, Kalaba, Sanatoryum, Şehitkubilay, Şenlik, Ufuktepe semtlerine seramik, fayans, kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Mamak Kırım Yıkım
Mamak Kırım Yıkım

Mamak ilçesinde yer alan Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Kayaş, Kızılca, Mamak, Merkez Köyler, Misket ve Muhabereokulu semtlerine, tüm mahalle ve köylerine kırım ve yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Yenimahalle Kırım Yıkım
Yenimahalle Kırım Yıkım

Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent, Demetevler, İvedik, Karşıyaka, ostim, Susuz, Şentepe, Yakacık, İstasyon semtlerine seramik, fayans,granit kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku

HİZMETLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Profesyonel çözüm merkezi

GMG Teknik Ankara'da ki müşterilerine kanalizasyon, kırım, yıkım, hafriyat, tünel açma ve çatı tamir, tadilat, bakım konularında profesyonel çözümler sunmaktadır. Sahip olduğumuz ekibimiz, yıllara dayalı tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Devamını oku