0542 223 8138
Faydalı Bilgiler
HİZMET BÖLGELERİMİZ

KIRIM YIKIM HİZMET BÖLGELERİMİZ

Dutluk Mecidiye Kırım Yıkım
Dutluk / Mecidiye Kırım Yıkım İşleri

Ankara Dutluk ve Mecidiye bölgelerinde yer alan Gazino, Çekirge Sokak, Fatih, Şehitler, Kızlarpınarı, Kuyubaşı, Şenlik, Bağlarbaşı, Şelale, Belediye, Hacıkadın, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Dışkapı Aktaş Kırım Yıkım
Dışkapı / Aktaş Kırım Yıkım İşleri

Ankara Dışkapı ve Aktaş bölgelerinde yer alan Yıldırım Beyazıt, Ziraat Mahallesi, Doğanbey, Bentderesi, Binonbir, Büyük Sanayi, Rüzgarlı Sokak, İsmetpaşa, Hacıbayram, Kale, Ulucanlar, İtfaiye, Samanpazarı, Dörtyol, Plevne, Demirlibahçe, Gültepe, Gülveren, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Bağlum Kırım Yıkım
Bağlum Kırım Yıkım İşleri

Ankara Bağlum semtinde yer alan Alacaören Köyü, Gümüşoluk Köyü, Hisar Mahallesi, Kafkas Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kılıçlar Köyü, Kösrelik Köyü, Sarıbeyler Köyü, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Demetevler Kırım Yıkım
Demetevler Kırım Yıkım İşleri

Ankara Demetevler semtinde yer alan Çamlıca, Demetgül, Demetlale, Mehmetakifersoy, Özevler, Yahyalar, Yirmibeşmart, Lalegül, Güzelyaka, Barış, Cemre Parkı, Gayret, Ragıp Tüzün, Kayalar, Güzelevler, Yeniçağ, Yeşilevler, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Aktepe Ufuktepe Kırım Yıkım
Aktepe / Ufuktepe Kırım Yıkım İşleri

Ankara Aktepe ve Ufuktepe semtlerinde yer alan 23 Nisan, Adnan Menderes (Şahlar), Bademlik, Bağlarbaşı, Çaldıran, Güzelyurt, Kamilocak, Köşk, Şevkat, Şenyuva, Uyanış, Yeşiltepe, Kuşcağız, Atapark, Kanuni, Osmangazi, Pınarbaşı Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
İncek Ümitköy Kırım Yıkım
İncek / Ümitköy Kırım Yıkım İşleri

Ankara İncek ve Ümitköy semtlerinde yer alan Alacaatlı, Dodurga, Kızılcaşar, Taşpınar, Tulumtaş, Ahlatlıbel Fevziye, Ahmet Taner Kışlalı, Bağlıca, Buketkent, Çayyolu, Konutkent, Koru, Ümit, Vadikent ve Yaşamkent Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Bahçelievler Emek Kırım Yıkım
Bahçelievler / Emek Kırım Yıkım İşleri

Ankara Bahçelievler ve Emek semtlerinde yer alan AŞTİ, Gazi, Emniyet, Beşevler, Beştepe, AOÇ, Ankamall, Akköprü, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Maltepe Anıttepe Kırım Yıkım
Maltepe / Anıttepe Kırım Yıkım İşleri

Ankara Maltepe ve Anıttepe semtlerinde yer alan Demirtepe, Tandoğan, Gar, Mebusevler, Anıtkabir, Yügetepe, Maltepe, Akköprü, Gençlik Parkı, Hipodrom, İskitler, Necatibey, Gençlik Caddesi, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Küçükesat Kavaklıdere Kırım Yıkım
Küçükesat / Kavaklıdere Kırım Yıkım İşleri

Ankara Küçükesat ve Kavaklıdere semtlerinde yer alan Tunalı Hilmi, Barbaros Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Muhsinertuğrul Mahallesi, Tınaztepe Mahallesi, Akay Caddesi, Aşağı Ayrancı, Güven, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Seyranbağları Kırım Yıkım
Seyranbağları Kırım Yıkım İşleri

Ankara Seyranbağları semtinde yer alan Tınaztepe, Başçavuş Sokak, Zalertepe, Kocatepe, İncesu, Kolej, Topraklık, Kurtuluş, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Gaziosmanpaşa Kırım Yıkım
Gaziosmanpaşa Kırım Yıkım İşleri

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde yer alan 100. Yıl, Büyükesat, Aziziye, Güven, Yıldızevler, Nenehatun, Uğur Mumcu, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Cebeci Dikimevi Kırım Yıkım
Cebeci / Dikimevi Kırım Yıkım İşleri

Ankara Cebeci ve Dikimevi semtlerinde yer alan Ertuğrulgazi, Öncebeci, Erzurum, Fakülteler, Çamlıtepe, İçcebeci, 50. Yıl Mahallesi, Dilekler, Cengiztopel, Demirlibahçe, Dörtyol, Ulucanlar, Saimekadın, Samanpazarı, Akdere, Abidinpaşa, Şehitlik, Topraklık, Kartaltepe, Hacettepe, Mehtap, Kurtuluş, Şafaktepe, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Telsizler Yenidoğan Kırım Yıkım
Telsizler / Yenidoğan Kırım Yıkım İşleri

Ankara Telsizler ve Yenidoğan semtlerinde yer alan Atıfbey, Örnek, Plevne, Hıdırlıktepe, Aktaş, Çalışkanlar, Yıldırım Beyazıt, tüm mahalle ve yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Aydınlıkevler Subayevleri Kırım Yıkım
Aydınlıkevler / Subayevleri Kırım Yıkım İşleri

Ankara Aydınlıkevler ve Subayevleri semtlerinde yer alan Ahiler, Seyfidemirsoy, Türkişblokları, Plevne, Yıldırım Beyazıt, Altınbaş, Sığınlaklar, Kavacık, Ziraat, Server Somuncuoğlu mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Hasköy Kırım Yıkım
Hasköy Kırım Yıkım İşleri

Ankara Hasköy bölgesinde bulunan Aliersoy, Altınpark, Doğantepe, Doğu Mahallesi, Gülpınar, Güneşevler, Karakum Mahallesi, Solfasol, Yıldıztepe, Yunusemre, Şevkat, Örnek Mahallesi ve tüm yerleşim alanlarına beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Siteler Kırım Yıkım
Siteler Kırım Yıkım İşleri

Ankara Siteler bölgesinde bulunan Önder, Seyfi Demirsoy, Ulubey, Yunusemre, Çiğiltepe, tüm mahalle ve semtlere beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Balgat Çukurambar Kırım Yıkım
Balgat / Çukurambar Kırım Yıkım İşleri

Ankara Balgat ve Çukurambar bölgelerinde bulunan Nasuhakar, AŞTİ, Kızılırmak, Cevizlidere, Barış Manço Caddesi, Ziyabey, Sokullu, tüm mahalle ve semtlere beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Ostim İvedik Kırım Yıkım
Ostim / İvedik Kırım Yıkım İşleri

Ankara Ostim ve İvedik bölgelerinde bulunan Yahyalar, Avcılar, Özgür, Özevler, Yeşilevler, Karşıyaka, Mehmet Akif Ersoy, Kayalar, İlk Yerleşim, Barış, Güzelyaka, Hurdacılar Sitesi, Yuvaköy, Mermerciler Sitesi, Yakacık, Melih Gökçek Bulvarı, tüm mahalle ve semtlere beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Pursaklar Kırım Yıkım
Pursaklar Kırım Yıkım İşleri

Ankara Pursaklar ilçesine bağlı Abadan, Altınova, Ayyıldız, Fatih, Karaköy, Karşıyaka, Kösrelikkızığı, Merkez, Mimar Sinan, Peçenek, Saray Cumhuriyet, Saray Fatih, Saray Gümüşoluk, Saray Osmangazi, Sirkeli Yeşilova, Sirkeli Yeşilyurt, Tevfik İleri, Yeni Karaköy, Yıldırım Beyazıt, Yunus Emre, Yuva mahallesi ve semtlerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Karapürçek Kırım Yıkım
Karapürçek Kırım Yıkım İşleri

Ankara Karapürçek bölgesinde bulunan Başak, Beşikkaya, Hüseyingazi, Ekin, Peçenek, Çamlık, Feridun Çelik, Tatlar, Alemdağ, Başpınar, Battalgazi, Kızılca, Doğantepe, Lala Deresi, Bostancık ve Önder Mahalle ve bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Kalaba Sanatoryum Kırım Yıkım
Kalaba / Sanatoryum Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Kalaba ve Sanatoryum semtlerine bağlı 19 Mayıs, Tepebaşı, Yakacık, Şenlik, Çiçekli, Karargahtepe, Kuşcağız, Gökçek Parkı, Meteoroloji, Kamil Ocak, Basınevleri, Uyanış, Bağlarbaşı, FTZ, Tuna Göleti, Şevkat ve Çaldıran Mahalle ve bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Etlik İncirli Kırım Yıkım
Etlik / İncirli Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Etlik ve İncirli semtlerine bağlı 19 Mayıs, Aşağıeğlence, Esertepe, Emrah, Varlık, SSK, Işınlar, GATA, Çiçekli, Piyangotepe, Güzelevler, Sancaktepe, Yeniçağ, Migros, Antares, Kuşcağız, Danişment, Yunusemre ve Ragıp Tüzün Mahalle ve bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Dikmen Oran Kırım Yıkım
Dikmen / Oran Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Dikmen ve Oran semtlerine bağlı Aşağıdikmen Mahallesi, İlkadım Mahallesi, İlker Mahallesi, Sokullu, Keklikpınarı Mahallesi, Malazgirt Mahallesi, Metinakkuş Mahallesi, Mürseluluç Mahallesi, Naciçakır Mahallesi, Oran Mahallesi, Osmantemiz Mahallesi, Yukarıdikmen Mahallesi, Çaldağ Tepesi, Akpınar, Gökkuşağı, Cevizlidere, Yalıncak, Ehlibeyt, Ata, Karakusunlar, Aydınlar, Öveçler, Yüzüncü Yıl Sitesi bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Sincan Kırım Yıkım
Sincan Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Çarşı, Fatih, Mevlana, Organizesanayi, Plevne, Selçuklu, Ulubatlı ve Yenikent semtlerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir. Profesyonel hizmetlerimizden ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku
Etimesgut Kırım Yıkım
Etimesgut Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunan 30 Ağustos, Bağlıca, Bahçekapı, Devlet, Erler, Elvankent, Etiler, Eryaman, Fatih Sultan, Göksu, Güzelkent, İstasyon, Süvari, Şeyhşamil, Tunahan, Yeşilova, Yukarıyurtçu ve Zırhlıbirlikler semtlerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir. Profesyonel hizmetlerimizden ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku
Gölbaşı Kırım Yıkım
Gölbaşı Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde bulunan Ahiboz Mahallesi, Akörençarşak Mahallesi, Altunçanak Mahallesi, Bağiçi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıkpınar Mahallesi, Bezirhane Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Çimşit Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Emirler Mahallesi, Eymir Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökçehüyük Mahallesi, Gölbek Mahallesi, Günalan Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hacımuratlı Mahallesi, Halaçlı Mahallesi, İkizce Mahallesi, İncek Mahallesi, Karaali Merkez Mahallesi, Karaali Yazlık Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karagedik Aydın Mahallesi, Karagedik Ercan Mahallesi, Karaoğlan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kırıklı Mahallesi, Kızılcaşar Mahallesi, Koparan Mahallesi, Mahmatlı Mahallesi, Mahmatlıbahçe Mahallesi, Oğulbey Mahallesi, Örencik Mahallesi, Oyaca Akarsu Mahallesi, Oyaca Yeşilçam Mahallesi, Şafak Mahallesi, Seğmenler Mahallesi, Selametli Şehit Emrah Mahallesi, Soğulcak Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Tepeyurt Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Tulumtaş Mahallesi, Velihimmetli Mahallesi, Yağlıpınar Mahallesi, Yavrucuk Mahallesi, Yaylabağ Mahallesi ve Yurtbeyi Mahallesi bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir.

Devamını oku
Eryaman Kırım Yıkım
Eryaman Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Eryaman semtinde bulunan Altay Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Şeyhşamil Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Devlet Mahallesi, Ata Mahallesi, Susuz Mahallesi, Göksu Mahallesi bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir. Profesyonel hizmetlerimizden ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku
Ulus Kırım Yıkım
Ulus Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Ulus semtinde bulunan Anafartalar Mahallesi, Doğanbey Mahallesi, Hacıbayram Mahallesi bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir. Profesyonel hizmetlerimizden ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku
Kızılay Sıhhiye Kırım Yıkım
Kızılay / Sıhhiye Kırım Yıkım İşleri

Ankara'nın Kızılay ve Sıhhiye semtlerinde bulunan Emek Mahallesi, Kızılay Mahallesi, Kültür Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi bölgelerine beton kırma, duvar yıkma, oda genişletme, seramik ve fayans kırma, granit kırma, şap betonu kırma hizmetleri veriyoruz. İş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, daire, büro, dükkan ve ofislerin, hastanelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri gerçekleştirilir. Profesyonel hizmetlerimizden ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku
Batıkent Kırım Yıkım
Batıkent Kırım Yıkım Hizmetleri

Ankara'nın Batıkent semtinde bulunan Batısitesi Mahallesi, Ergazi Mahallesi, İlkyerleşim Mahallesi, İnönü Mahallesi, İvedikorganizesanayi Mahallesi, Kardelen Mahallesi, Kentkoop Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yenibatı Mahallesi bölgelerine kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Altındağ Kırım Yıkım
Altındağ Kırım Yıkım Hizmetleri

Altındağ ilçesinin Siteler, Hasköy, Ulus, Karapürçek, Çinçin, Önder, Hüseyin Gazi, Aydınlıkevler, İskitler, Peçenek, Telsizler, Ulubey ve Dışkapı semtlerine kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Çankaya Kırım Yıkım
Çankaya Kırım Yıkım Hizmetleri

Çankaya ilçesinde yer alan Ahlatlıbel, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Bilkent, Cebeci, Dikmen, Esat, Gaziosmanpaşa, Kavaklıdere, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, Merkez Köyler, Öveçler, Sıhhıye, Söğütözü, Yıldız ve Zafertepe semtlerine kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Çayyolu Kırım Yıkım
Çayyolu Kırım Yıkım

Ankara Çayyolu mahalesinde yer alan villaların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, büro, dükkan, işyeri ve dairelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Devamını oku
Keçiören Kırım Yıkım
Keçiören Kırım Yıkım

Keçiören ilçesine ait Aktepe, Bağlum, Esertepe, Etlik, İncirli, Kalaba, Sanatoryum, Şehitkubilay, Şenlik, Ufuktepe semtlerine seramik, fayans, kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Mamak Kırım Yıkım
Mamak Kırım Yıkım

Mamak ilçesinde yer alan Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Kayaş, Kızılca, Mamak, Merkez Köyler, Misket ve Muhabereokulu semtlerine, tüm mahalle ve köylerine kırım ve yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku
Yenimahalle Kırım Yıkım
Yenimahalle Kırım Yıkım

Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent, Demetevler, İvedik, Karşıyaka, ostim, Susuz, Şentepe, Yakacık, İstasyon semtlerine seramik, fayans,granit kırım yıkım hizmetleri veriyoruz.

Devamını oku

HİZMETLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Profesyonel çözüm merkezi

GMG Teknik Ankara'da ki müşterilerine kanalizasyon, kırım, yıkım, hafriyat, tünel açma ve çatı tamir, tadilat, bakım konularında profesyonel çözümler sunmaktadır. Sahip olduğumuz ekibimiz, yıllara dayalı tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Devamını oku