0542 223 8138
Ankara Kanalizasyon GMG Teknik
KANALİZASYON TEMİZLEME SERVİSİ

GMG Teknik Hakkında

Önce müşteri memnuniyeti!

GMG Teknik Kanalizasyon Temizleme

GMG Teknik Ankara ve semtlerine her türlü kanal tıkanıklığı, kanalizasyon temizleme, kanal açma, fayans, seramik ve her türlü zemin kırma, duvar yıkma, oda genişletme, şap betonu kırma, moloz atımı, çatı aktarım, tadilat ve tünel açma konularında çeşitli hizmetler sunmaktadır.

1999 yılından günümüze vermiş olduğumuz hizmetlerimizde konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile %100 müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir. Her zaman, yüklendiğimiz sorumluluğun farkında olup müşteri güvenini zedelemeden aldığımız işi bitirme gayreti içindeyizdir. Bizim için kalite öncelikle yapılan işin ve sırasıyla işveren, tedarikçi firma ve personel ilişkilerinin istikrarlı ve seviyeli olmasıdır. Şartlar ne olursa olsun, felsefemiz yüklendiğimiz işi bitirmektir. Yaptığımız ve üstlendiğimiz işlerin temelinde dostluklara dayalı güven yatmaktadır.

Yaptığımız her türlü müdahale garantimiz altındadır. Hizmet anlayışımız tamamen müşteri memnuniyetine dayalıdır. Müşterimiz olan bütün iş ortaklarımız bizim en değerli kazanımlarımız, referanslarımız ve en önemlisi gelecek ortaklarımızdır.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz her zaman dürüstlük ilkelerine, işlerimizde kullandığımız teknik standartlara ve iş ahlakına uygun çalışmak ve yaptığımız işlerin altına gönül rahatlığı ile imzamızı atabilmektir.

 

Misyonumuz

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizin kalitesini arttırabilmek ve çevreye duyarlılığımız ile faaliyetlerimizi başta Ankara ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye'ye ulaştırarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmektir.

EKİBİMİZ

Gülşehir Şimşek

Gülşehir Şimşek

Osman Şimşek

Osman Şimşek

Ekrem Biçer

Ekrem Biçer

Yusuf Alaca

Yusuf Alaca