0542 223 8138
Beton Kırma
ÇAYYOLU KIRIM YIKIM

ÇAYYOLU KIRIM YIKIM HİZMETLERİ

Çayyolu Fayans ve Seramik Kırma Hizmetleri

Çayyolu Fayans ve Seramik Kırma

Ankara Çayyolu mahalesinde yer alan villaların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, büro, dükkan, işyeri ve dairelerin ve tüm devlet kurumlarının her türlü kırım yıkım işleri konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Son teknoloji ekipmanlara sahip uzman ekibimiz, yıkım yapılacak alana uygun ekipmanlar kullanarak, çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirerek çalışmalarını sürdürmektedir. İş makinelerinin giremeyeceği dar alanlar hilti ve balyozla yıkılır. Daha büyük alanlarda ise iş makineleri, pnömatik kırıcılar ve havalı kompresörler kullanılır.

Alışveriş merkezlerinde yer alan ofis, dükkan ve mağazaların kırım, tadilat ve moloz atma ve taşıma işleri, market, banka, ev ve işyerlerinin şap betonu kırma, fayans kırma, seramik kırma işleri, villa bahçelerinin duvar yıkımları hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Eğer beton yıkımı yapacağınız binada yerleşim var ise bu durumda kullanmanız gereken yöntem ve aletler değişiklik arz edecektir. Bu kapsamda kullanılacak aletler hilti, kompresör ve karot olmaktadır. Bu aletlerin avantajlı noktası betonun diğer yerlerine dolayısıyla binaya zarar vermemesi sağlanmaktadır. Bu sayede bölgesel olarak çalışmak mümkün olabilmektedir. Firmamız bu kapsamda bu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan ustalara sahip olması nedeniyle hiçbir endişeye kapılmadan bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Fayans, seramik, kalebodur, granit ve her türlü yer zemini kırma işleriniz konusunda profesyonel ustalarımız tarafından hızlı ve çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Anlaşmaya bağlı kırma işleminden sonra çıkan her türlü pislik ve moloz hafriyatları çuvallanarak atılmaktadır.

Çayyolu Şap Betonu Kırma

Şap beton yıkımı yapılacak kullanımda olmayan binalar için en iyi yöntem iş makineleri olmaktadır. Bu kapsamda iş makineleri ile direkt olarak binanın yıkımı sağlanmakta ve büyük parçalar da kırılmaktadır. Nitekim bina içerisinde yerleşim olmadığı ve binanın tamamen yıkılması sebebiyle bu yöntem tercih edilebilir. Eğer diğer katlara zarar vermek istenilmez ise bu durumda iş makineleri kullanımı uygun değildir.

Kompresörlü hilti aletlerimizle istenmeyen şap betonlarını kırıyoruz! Şap betonu kırma bina yıkımı esnasında gerçekleştirilmektedir. Bina da olmasını istenmeyen şap kısmının ortadan yok edilebilmesi için şap kırma makinelerini kullanmaktayız. Bu konuda firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamakta ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Şap betonu kırma veya kesme alanlarında profesyonel bir firmaya ihtiyaç duymanız halinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.

Kırım yıkım hizmetlerimizden yararlanmak için 0542 223 8138 numaralı telefonumuzdan günün her saatinde bizi arayabilirsiniz.

Çayyolu Duvar Kırma - Oda Genişletme

Ankara'da faaliyet gösteren firmamız işyerleri, ofis, büro, ev, villa ve çeşitli binaların duvar kırma ve oda genişletme işlerini küçük iş makineleriyle kompresörle yıkım, kesme veya delme yöntemiyle gerçekleştirir. Konusunda uzman ekibimiz tüm kırım yıkım işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Büyük iş makinelerinin giremediği tüm alanların yıkımını mini ekskavatör, hiltili ve kompresörlü ekipmanlarımızla sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İş hacminin büyüklüğünü gözetmeksizin her türlü yıkım işlerinize hizmet veriyoruz. Çıkan moloz hafriyatlarının atımını temiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

Mutfağınızı genişletmek, balkonunuzu içeri almak, iki odayı birleştirmek gibi tadilat uygulamarında bizi arayabilirsiniz.